KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475064
nr 1347 5064
G Huldt, fartyg, Signerad. Olja på pannå, 34x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:16:37
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr